Skip to content

Ako zarobil môj sporiaci program v turbulentných časoch

Zlaté mince
Staré poučky hovoria, že zlato udržuje hodnotu peňazí v čase. Je to naozaj tak? Poďme sa na to spolu pozrieť.

V Golden Oak Trust mám sporiaci program od júla 2018. Presne 12.7.2018 som nakúpil svoje prvé gramy zlata za 42,84 EUR, rovnako som dostal do každej mince bonus 6 %, čiže 1,866 gramu zlata za prvú investičnú platbu. Mám priemerný sporiaci program s desiatimi mincami a sporím si na týždennej báze.

František Burda 15.5.2020

Sporiaci program

Môžem byť spokojný, zlato háji to, čo sa o ňom hovorí. Teraz stojí gram zlata oveľa viac a predikcie rastu ceny mu prajú. Taktiež mi moje bonusové gramy nemôže nikto zobrať, pretože sú predplatené v každej minci v hodnote 1,866 gramu a dostanem ich pri dosporení každej mince.

Pozrime sa na to v číslach. Prvá investičná platba ma vyšla na 803,31 EUR. Takto som si do každej mince predplatil 1,866 gramu a aktuálne (k 28.4.2020) majú moje gramy výkupnú hodnotu 996 EUR.

Do sporenia som už vložil 3 748 EUR a spolu vlastním približne 80 gramov zlata. Aktuálne zhodnotenie mojich gramov je viac ako 13 %, pretože odkupná hodnota je vo výške takmer 4 244 EUR.

V čase prudkých výkyvov akcií je takmer 500 eurové zhodnotenie výborné. Za taký  krátky čas som dosporil dve mince a v grafe môžete vidieť moju priemernú nákupnú cenu, ktorá je vo výške 46,85 eura za gram. 

Len chcem doplniť, že si do zlata sporím vo viacerých spoločnostiach a mám aj niekoľko jednorazových nákupov. Sporiaci program v Golden Oak Trust sa vďaka viacerým výhodám v porovnaní s konkurenciou určite oplatí. 

Investičná minca
Zlaté mince

Blog

Spolupracujte s nami


Ak máte záujem o spoluprácu, nechajte nám na seba kontakt.

Zavoláme Vám za účelom bližšieho oboznámenia sa s možnosťami našej spolupráce.

Váš nákupný balíček

 

 

 

15 mincí

87 € mesačne

6% BONUS

Vaše osobné údaje spracovávame pre vyriešenie vašej požiadavky. Bližšie informácie nájdete tu.